Hakkımızda

Adana Bilgisayarcı Hakkında bilgisayar ve diğer elektronik ürünlerin arıza tespit ve onarımında kendi ürünü gibi ürününüzü sahiplenir ve uygulamasını yapar. Her daim teknolojiyi takib ederek yeni bilgilerini müşterileri ile paylaşır. Arıza tespitlerinde sizin başınızı dönderecek fiyatları değil, hakedilen fiyatı ister. Bir ürün olmuyorsa olmuyordur mantığı ile hareket etmez, araştırır, bulur, uygular mantığı ile çalışır ve sizi üzmez. Adana Bilgisayarcının çalışma prensibleri ile hareket eden, müşterisini üzmeyen bir servis olmak için uğraş vermektedir.

0538 827 01 01

Adana Teknik Servis hizmetleri, konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka bağımsız gerçekleştirilir.
Adana’nın neredeyse her noktasına, her marka bilgisayar, sunucu, network, notebook, monitör, yazıcı, kamera, hırsız alarm ve yangın sistemleri için özel teknik servis hizmeti veren ekibimizin önceliği çağırıların hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir.Adana Yazıcı Servisi, Tamiri, Satışı, Bakımı, Onarımı


Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir.
Gerek ev gerekse ofis bilgisayarlarınızın güvenliği için yedekleme, güvenlik yazılımı ve bakım gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
İşletmeler için sunulan “Yıllık Bakım Anlaşması” ile dakikalar içinde internet üzerinden uzak masa üstü desteği, 2 saat içinde yerinde acil servis, 7/24 hizmet , arızalı cihazlar için konsinye, bilişim ve teknoloji danışmanlığı gibi üstün hizmetlerden faydalanabilirsiniz."Adana Bilgisayar" ekibi olarak Adana'un her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile Bilgisayar, Notebook, Pc, Dizüstü, Masaüstü, Servisi, Tamiri, Satışı, Bakımı, Onarımı gibi konularda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya hazırız... Sizlere bir telefon kadar yakınız.. Hemen arayın.

0538 827 01 01

Hemen Ara